TURNIEJE GARMIN CLASSIC

Turnieje Golfowe Garmin Classic juz za nami.


6 września 2015 na polu golfowym Lisia Polana odbył się pierwszy turniej z cyklu Garmin Classic.

Poranek na polu przywitał nas pięknym słońcem i bezwietrzną pogodą co nieczęsto się zdarza na Lisiej Polanie. Do turnieju przystąpiło 114 zawodników którzy startowali w systemie tee off.

Pierwsze straty rozpoczęły się o 7.50 i trwały do 10.10. Pierwsi zawodnicy mieli idealne warunki do gry lecz z godziny na godzinę zaczął wiać coraz silniejszy wiatr który chwilami osiągał prędkość 50 km/h . Warunki te były ogromnym wyzwaniem dla graczy. Temperatura odczuwalna spadła do 10 stopni Celsjusza.

 

W czasie Turnieju w restauracji klubowej zorganizowano degustacje różnego rodzaju piwa produkowanego przez Bierhalle. W czasie lunchu zostały zdane wszystkie karty i szybko rozpoczęła się ceremonia wręczania nagród.

 

Kolejny Turniej odbył się 13 września w Śląskim Klubie Golfowym w Siemianowicach. Tym razem pogoda była idealna, w południe dochodziła do 29 stopni. Nastroje uczestników od początku były rewelacyjne i było wielu więcej chętnych do uczestnictwa niż pojemność Pola Golfowego.

Turniej zakończył się z lekkim opóźnieniem ale wszyscy byli ciekawi kto zajmie pierwsze miejsca i zdobędzie nagrody.

 

A było co wygrywać! W sumie było kilkanaście nagród. Najcenniejsze zostały wręczone za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii a były to zegarki  Garmin S6, urządzenia Aprroach G6 oraz zegarki S4. Wśród graczy zostały rozlosowane dodatkowe nagrody- vouchery Bierhalle (Lisia Polana), vouchery Dreams Golf i Target 54. Każdy miał szansę. Losowanie wzbudziło wielkie emocje i każda wylosowana osoba otrzymywała gromkie brawa od Wszystkich uczestników. Nagrody wylosowali również juniorzy którzy brali udział w turnieju.  

 

Zapraszamy za rok J !

Wspierają nas