Zapisz się na:

Rezerwuj termin
Związek

Zarząd

Maciej Miszczak
Maciej Miszczak,- Prezes Zarządu. właściciel biura podróży, wieloletni wyczynowy sportowiec. Ekonomista, absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Francuskiego Instytutu Zarządzania. Instruktor narciarstwa, windsurfer, pasjonat lotnictwa i sportów motorowych.

Maciej Miszczak,- Prezes Zarządu. właściciel biura podróży, wieloletni wyczynowy sportowiec. Ekonomista, absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Francuskiego Instytutu Zarządzania. Instruktor narciarstwa, windsurfer, pasjonat lotnictwa i sportów motorowych. Przejechał Europę wzdłuż i wszerz. Zwiedził obie Ameryki, Australię, Azje i Afrykę i świeżo upieczony aplikant PGA Polska.

Więcej
Jacek Nowicki
Jacek Nowicki- Członek Zarządu,właściciel firmy informatycznej i wielki pasjonat golfa. Z pasji do golfa: - założył, jeden z największych sklepów Internetowych w Polsce - został sędzią golfowym - nawet swojego psa nazwał golfowo - Gimme.

Jacek Nowicki- Członek Zarządu,właściciel firmy informatycznej i wielki pasjonat golfa. Z pasji do golfa: - założył, jeden z największych sklepów Internetowych w Polsce - został sędzią golfowym - nawet swojego psa nazwał golfowo - Gimme.

Więcej
Łukasz Wenda
Członek Zarządu. Swoją przygodę z golfem zaczął 1997r w Słonecznej Hiszpanii na południowym wybrzeżu Costa del Sol. Obecnie prowadzi Klub Golfowy i Driving Range WaWa Golf Club w Warszawie.

Członek Zarządu. Swoją przygodę z golfem zaczął 1997r w Słonecznej Hiszpanii na południowym wybrzeżu Costa del Sol. Obecnie prowadzi Klub Golfowy i Driving Range WaWa Golf Club w Warszawie. W 2010 r. jako Trener Golfa był  związany się z najstarszym powojennym polem golfowym w Polsce „First Warsaw Golf & Country Club” Golf jest jego wielką pasją i sposobem na Życie.

Więcej

Członkowie honorowi

Krzysztof Czupryna
Krzysztof Czupryna, instruktor golfa, członek PGA Polska i PGA of Asia, autor książek o golfie “Jak w ciągu 4,5 roku doszedłem do handicapu 5″, “Skuteczna gra w golfa. Technika, Strategia, Trening. Nauczanie” (będącą oficjalnie zalecanym podręcznikiem do

Krzysztof Czupryna, instruktor golfa, członek PGA Polska i PGA of Asia, autor książek o golfie “Jak w ciągu 4,5 roku doszedłem do handicapu 5″, “Skuteczna gra w golfa. Technika, Strategia, Trening. Nauczanie” (będącą oficjalnie zalecanym podręcznikiem do nauki gry w golfa przez Polski Związek Golfa) oraz “Jak dojść do handicapu 0″ (w przygotowaniu).Specjalizuje się w doskonaleniu mentalnego przygotowania do gry w golfa oraz budowaniu odporności psychicznej i strategii gry. Na co dzień pracuje jako Teaching Pro, na Phuket, w Tajlandii.

Więcej
Michał Dwornik
Dr.n.med.D.O. Michał Dwornik Właściciel CRM REHApunkt, były pracownik Rask Institute of Rehabilitation, New York, obecnie adiunkt Wrszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Dziekan Wydziału Medycyny Osteopatycznej i Wydziału Fizjoterapii PWSM Były (2007-

Dr.n.med.D.O. Michał Dwornik   Właściciel CRM REHApunkt, były pracownik Rask Institute of Rehabilitation, New York, obecnie adiunkt Wrszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Dziekan Wydziału Medycyny Osteopatycznej i Wydziału Fizjoterapii PWSM Były (2007-2014r.) Adiunkt Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Zakładu Rehabilitacji Oddziału Fizjoterapii II Wydziału Lekarskiego (dawniej - Akademia Medyczna w Warszawie).

Więcej
Wspierają nas